En

آرشیو

برگزاري كلاس آموزشی فرزند پروري با هدف ارتقا آگاهي عمومي والدين در خصوص روش هاي رفتار با كودكان در محمودآباد

(6)

به گزارش روابط عمومی شورا و دهیاری محمودآباد ، شورا و دهیاری محمودآباد در خصوص فرزند پروری و رفتار با کودکان، اقدام به برگزاری کلاس های فرزند پروری ویژه والدین کودکان 5 تا 12 سال از دیدگاه قرآن ، سنت و روانشناسی در بوستان شقایق محمودآباد نمود.

آشنا سازی خانواده ها از نیاز های فرهنگی و اجتماعی و شیوه صحیح رفتار با فرزندان نقش به سزایی در اماده سازی آنها برای ورود به جامعه دارد.

در این کارگاه ، اصول کلی فرزند پروری ، توجه به رفتارهای مثبت و روش های تشویقی آن، آموزش جدول رفتاری ، حق انتخاب به کودک و مهارت نادیده گرفتن ، روش های محرومیت و مقابله با رفتارهای نامطلوب فرزندان آموزش داده شد.

دوشنبه 22 مرداد 1397

اتمام پروژه احداث آبنمای ورودی بوستان شقایق محمودآباد

(3)

گزارش تصویری اتمام پروژه احداث آبنمای ورودی بوستان شقایق محمودآباد

دوشنبه 22 مرداد 1397

ویزیت رایگان اهالی روستای قمصر

(11)

بمناسبت گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، دهیاری و شورای اسلامی قمصر با همکاری مرکز بهداشتی درمانی روستا ، اقدام به ارایه ویزیت رایگان نمودند.

يکشنبه 21 مرداد 1397

نمایش اقتدار بسیجیان بخش قعه نو در رزمایش گردان 'الی بیت المقدس' به میزبانی روستای زمان آباد

(15)

به تبعیت از فرمایشات فرمانده معظم کل قوا توسط حوزه بسیج 457 حضرت بقیه اله (عج) بخش قلعه نو و با همکاری دهیاری و شورای اسلامی زمان آباد برای افزایش توان رزمی و آمادگی در برابر هر تهدیدی رزمایش بزرگ "الی بیت المقدس" برگزار گردید.

شنبه 20 مرداد 1397

جلسه بررسی مسائل زیربنایی و رفع مشکلات آب روستای قمصر

(9)

به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی قمصر ، صبح امروز جلسه ای با حضور حسین توکلی بخشدار کهریزک ، علی کلهر رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک ، علی اکبر هراتی رئیس سازمان آبفای روستایی شهرستار ری ، دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر پیرامون مسائل زیربنایی و رفع مشکلات آب روستای قمصر به میزبانی بخشدار محترم برگزار گردید .

شنبه 20 مرداد 1397

پيام تبريك دهیار قمصر به مناسبت روز خبرنگار

دهیار قمصر فرارسیدن 17 مرداد ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه ، مطبوعات و خبرنگاران تبریک گفت.

(5)

به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی قمصر ، اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر با صدور پیامی روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و اهالی رسانه تبریک گفت .

سه شنبه 16 مرداد 1397

درخشش كاراته كاران روستای محمودآباد در مسابقات قهرماني كارته آزاد استان تهران "قهرماني كشوري"

(3)

به گزارش روابط عمومی شورا و دهیاری محمودآباد مسابقات كاراته آزاد قهرماني كشور ، انتخابي بين المللي با حضور تيم كاراته محمودآباد در رقابت هاي انفرادي در سطح استان برگزارگرديد كه در پايان اين مسابقات در اوزان مختلف امير علي قلي زاده به عنوان مقام دوم ، سيد مهدي مهدي نژاد مقام سوم ، محمدرضا فرهاد مقام سوم ، علي اكبر تاجيك مقام سوم و پارسا علي عسگري فرد به عنوان مقام سومي دست يافتند.

سه شنبه 16 مرداد 1397

برگزاری دومین دوره کارگاه شناخت و پیشگیری از بیماری دیابت در محمودآباد

(5)

به گزارش روابط عمومی شورا و دهیاری محمودآباد ، دومین جلسه کارگاه آموزشی دیابت با عنوان«دیابت و تغذیه» در مجموعه خانه حمایتی محمودآباد برگزار شد.
این کارگاه به همت شورا و دهیاری محمودآباد با حضور جناب آقای علی صمدزاده مدیر و موسس خانه دیابت در خانه حمایتی محمودآباد برگزار گردید.
در این کارگاه آموزشی مطالبی پیرامون تغذیه صحیح و نقش آن در پیشگیری از بروز بیماری خطرناک دیابت مطرح و برای حاضران توضیحات کاملی ارایه شد.
گفتنی است بعد از اتمام مباحث آموزشی، تست قند خون بصورت رایگان از حاضرین گرفته شد.

دوشنبه 15 مرداد 1397

برگزاری دومین دوره کارگاه شناخت و پیشگیری از بیماری دیابت و استقرار پایگاه سلامت تست قند خون رایگان در محمودآباد

(1)

به گزارش روابط عمومی شورا و دهیاری محمودآباد، دهیاری محمودآباد از انجام تست قند خون و فشار خون رایگان در مجموعه خانه حمایتی محمودآباد خبرداد.
در این طرح که به مدت 3 ساعت به طول انجامید 60 نفر از متقاضیان در این طرح سلامت شرکت کردند که از انها تست قند خون و فشارخون گرفته شد همچنین آموزش افراد مبتلا و ارجاع به درمانگاه و توزیع بروشورهای آموزشی مرتبط با اصلاح سبک زندگی و رژیم دیابتی، تزریق انسولین، کنترل فشارخون از دیگر اقداماتی بود که در مورد مراجعان انجام شد.
لازم به ذکر است این طرح با مشارکت هلال احمر شهرستان ری در محمودآباد انجام گردید.

دوشنبه 15 مرداد 1397

اجرای طرح غربالگری و معاینه چشم رایگان ویژه کودکان در روستای محمود آباد

(1)

به گزارش روابط عمومی شورا و دهیاری محمودآباد طی هماهنگی بعمل آمده و با همکاری اداره بهزیستی شهرستان ری در خانه حمایتی محمودآباد ، با هدف ارتقای سلامت بینایی کودکان 3 تا 6 سال طرح غربالگری و معاینه چشم رایگان ویژه کودکان بعمل آمد و کودکانی که مشکلات چشمی داشتند بدون ویزیت به متخصص چشم ارجاع داده شدند.

يکشنبه 14 مرداد 1397