En

آرشیو

رئیس شورای اسلامی قمص؛

سوم خرداد نقطه عطفی در تاریخ مبارزات مردم ایران است

(0)

رئیس شورای اسلامی قمصردر بازدید از خانواده شهدا گفت: سوم خرداد به لحاظ نظامی، نقطه عطفی در تاریخ مبارزات مردم ایران و نمادی از مقاومت، ایستادگی و پیروزی در برابر دشمنان به شمار می‌رود.

شنبه 5 خرداد 1397

پيام تبريك دهیار قمصر به مناسبت سالروز آزادسازي خرمشهر

(0)

به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی قمصر ، اسماعیل آقا خانی در پیامی سالروز آزاد سازی خرمشهر و عملیات غرورآفرین بیت المقدس را به خانواده های معظم شهدا و ملت شریف و غیور ایران تبریک گفت.

شنبه 5 خرداد 1397

ثبت نام رایگان کارت اهدای عضو به مناسبت روز ملی اهدای عضو، اهدای زندگی در اسلام آباد سیمان تهران

(0)

به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی اسلام آباد سیمان تهران روز دوشنبه مورخ 1397/02/31 ثبت نام رایگان کارت اهدای عضو به مناسبت روز ملی اهدای عضو، اهدای زندگی در اسلام آباد سیمان تهران صورت گرفت که با استقبال گرم و بی نظیر اهالی محترم اسلام آباد سیمان تهران رو به رو گردید از این رو روز سه شنبه مورخ 1397/03/01 برای بازماندگان از ثبت نام کارت اهدای عضو تمدید گردید.

شنبه 5 خرداد 1397

نصب 4 دستگاه سازه تبلیغاتی پایه پرتابل در محمودآباد

(0)

به گزارش روابط عمومی شورا و دهیاری محمودآباد ،در راستای ارتقاع سطح عمومی روستا و با هدف درآمدزایی پایدار و همچنین زیبا سازی محیطی، این دهیاری اقدام به نصب 4 دستگاه سازه تبلیغاتی پایه پرتابل در ورودی روستا نمود

چهارشنبه 2 خرداد 1397

نصب دومین دستگاه خودپرداز در محمودآباد

(0)

به گزارش روابط عمومی شورا و دهیاری محمودآباد ، با همت شورا و دهیار محمودآباد و به منظور رفاه حال اهالی و در راستای خدمات رسانی مطلوب ، دومین دستگاه خودپرداز بانکی با پیگیری های شورا و دهیاری در ورودی محمودآباد نصب گردید.

چهارشنبه 2 خرداد 1397

اجرای فاز دوم بهسازی معابر روستای زمان آباد در سال جدید

(9)

موسوی دهیار روستای زمان آباد در خبری از اجرایی شدن فاز دوم طرح ساماندهی و سنگ فرش پیاده روها و معابر روستای زمان آباد در سال جدید برای کوچه های شهید مجتبی جعفری و مرحوم مؤمنی خبر داد.

سه شنبه 1 خرداد 1397

به مناسبت سوم خرداد :

حضور نخبگان قرآنی و کار آفرینان روستای قمصر در نمایشگاه قرآن کریم

(6)

حضور نخبگان قرآنی و کار آفرینان روستای قمصر در نمایشگاه قرآن کریم

سه شنبه 1 خرداد 1397

رنگ آمیزی دیوار های بوستان نرگس به منظور زیباسازی بصری و محیطی روستا

(6)

به همت شورای اسلامی و دهیاری محمودآباد دیوارهای بوستان نرگس محمودآباد رنگ آمیزی شد.

دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

برگزاری اولین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان یادبود شهدای محمودآباد

(7)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری محمودآباد با همت شورای اسلامی و دهیاری محمودآباد به منظور پر نمودن اوقات فراغت جوانان و ایجاد روحیه ،نشاط و شادمانی دربین جوانان این دهیاری اقدام به برگزاری مسابقات فوتسال در چهارچوب جام رمضان یاد بود شهدای محمودآباد نمود.

دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

نصب حفاظ و ضربه گیر در سالن ورزشی زنده یاد اصغر طاهری

(2)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری محمودآباد مهندس سهیل فرج دهیار محمودآباد از تعمیر و تجهیز سالن ورزشی زنده یاد اصغر طاهری خبر داد.

دوشنبه 31 ارديبهشت 1397