En

آرشیو آرشیوآخرین اخبار

گزارش تصویری// دوازدهمین آیین تجلیل از حافظان قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)

(4)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، روز گذشته در دوازدهمین آیین تجلیل از حافظان قرآن کریم آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با حضور تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی، فرماندار ری و جمعی از مسئولین و حافظان و قاریان قرآن کریم در تالار شیخ صدوق آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) برگزار شد.

سه شنبه 25 دي 1397

آیت الله محمدی ری شهری:

هدف و انگیزه، مهمترین نکته در همه فعالیت های قرآنی است

(6)

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: مراقبت از هدف و انگیزه به حفظ، قرائت، تعلیم و تعلم و حتی عموم فعالیت های تبلیغی و قرآنی، مهمترین نکات در توجه به روایات اسلامی و معارف اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.

سه شنبه 25 دي 1397

گزارش تصویری/آیین تجلیل از پرستاران مرکز آموزشی و درمانی فیروز آبادی

(12)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار آیین تجلیل از پرستاران مرکز آموزشی و درمانی فیروز آبادی با حضور هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، شهردار منطقه 20، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری و مدیران و پرستاران این مرکز برگزار شد.

سه شنبه 25 دي 1397

فرماندار ویژه شهرستان ری:

عدم رسیدگی به حقوق پرستاران انگیزش در سازمان را از بین می برد

(13)

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: نباید حقوق یک پزشک در یک سازمان چندین برابر یک پرستار باشد بعد از اینکه بیمار بستری می شود، آموزش ها و خدمات درمانی از سوی پرستار انجام شود. این بی عدالتی است و توسعه کشور را مختل میکند. در نهایت ساختاری ایجاد میکند که انگیزش در سازمان را از بین می برد

سه شنبه 25 دي 1397

گزارش تصویری/ آیین افتتاحیه دفتر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در شهرستان ری

(21)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، آیین افتتاحیه دفتر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در شهرستان ری با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ری و دبیران احزاب در شهرری برگزار شد.

يکشنبه 23 دي 1397

فرماندار ری: عوارض بخش سرمایه گذاری باید حذف شود

(12)

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر اینکه عوارض بخش سرمایه گذاری باید حذف شود، گفت: مجلس باید در زمینه دریافت عوارض قوانینی را وضع کند تا از زمان راه اندازی خط تولید کارخانه و شروع بکار به مرور زمان عوارض دریافت شود.

يکشنبه 23 دي 1397

معاون استاندار تهران در نشست جمعیت حامیان انقلاب اسلامی مطرح کرد:

امروز دشمنان و بدخواهان انقلاب متحد شده‌اند / توصیه به دقت در قلم، قدم و زبان

(13)

معاون استاندار تهران با توصیه به دقت در قلم، قدم و زبان گفت: امروز دشمنان و بدخواهان انقلاب متحد شده‌اند.

يکشنبه 23 دي 1397

همایش وحدت و افتتاح دفتر احزاب شهرستان ری در دهه فجر

(16)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، مجتبی خانجانی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری ویژه ری در آئین افتتاح دفتر جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در شهرستان ری گفت: امیدواریم مابقی دفاتر هم یک به یک تا پایان سال گشایش یابند.

يکشنبه 23 دي 1397

نقش و جایگاه احزاب در دموکراسی نظام اسلامی بسیار مؤثر است/ تنها یک تشکل قانونمند در برابر سایر نهادها می تواند از خود دفاع و مطالبه گری داشته باشد

(12)

سرپرست امور سياسي، انتخابات استانداري تهران گفت: نقش و جایگاه احزاب در دموکراسی نظام دینی، اسلامی بسیار مؤثر است، لذا تنها یک تشکل قانونمند با کسب مجوز از معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری، در برابر سایر نهادها می تواند از خود دفاع و مطالبه گری داشته باشد.

يکشنبه 23 دي 1397

سرپرست جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستانهای ری و اسلامشهر معرفی شد

(24)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، صبح امروز با حضور غلامرضا صالحی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران در محل فرمانداری شهرستان ری، بهروز مرادی راد به عنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستانهای ری و اسلامشهر معرفی شد.

شنبه 22 دي 1397