En

آرشیو

بازدید سرزده معاونین برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ری از آبفای روستایی شهرستان ری

(26)

به گزارش روابط عمومی آبفای روستایی شهرستان ری مهندس مجیدی معاون برنامه ریزی و مهندس موسوی معاون فنی عمرانی فرمانداری شهرستان ری در دیداری سرزده از آبفای روستایی شهرستان ری از نزدیک به بررسی عملکرد این اداره پرداختند.

سه شنبه 21 آذر 1396

برگزاری مراسم بزرگداشت 16 آذر روز دانشجو در شهر"ری"

(21)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری ، هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با همراهی ، هادی تمهیدی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری، حشمت الله پور مهدوی بخشدار مرکزی شهرستان ری و جمعی از مسئولین با حضور بر سر مزار شهدای دانشجوی سال 1332"شهیدان مصطفی بزرگ نیا،احمدقندچی و مهدی شریعت رضوی" واقع در امامزاده عبدالله شهرری ، یاد و خاطره این شهیدان را گرامی داشتند.

دوشنبه 20 آذر 1396

بررسی آسیب های اجتماعی در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری

(18)

هفتاد و هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری به ریاست حجت الاسلام و المسلمین «سید علی شاهچراغی»، 19 آذر ماه با محوریت بررسی آسیب های اجتماعی و فرهنگی در فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار شد.

دوشنبه 20 آذر 1396

گزارش تصویری/ جشن بزرگ شهر شدن قیامدشت

(38)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جشن بزرگ شهر شدن قیامدشت و معارفه اولین شهردار این شهر عصر یکشنبه با حضور استاندار تهران، امام جمعه قیام دشت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین، خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و جمعی از مردم این شهر برگزار شد.

شنبه 18 آذر 1396

فرماندار ری:

ارتقا قیامدشت باعث تسریع پیشرفت آن می شود

(18)

فرماندار ویژه شهرستان ری، ارتقا قیامدشت به شهر را گامی بزرگ در جهت تسریع پیشرفت، آبادانی و توسعه آن ارزیابی کرد.

سه شنبه 14 آذر 1396

استاندار تهران:

پیشرفت قیام دشت در گرو مشارکت فعال اهالی آن است

(18)

استاندار تهران در جشن بزرگ هفته وحدت و جشن ارتقا قیام دشت به شهر، مشارکت اهالی این شهر را در کمک به پیشرفت آن را امری ضروری و مهم خواند.

سه شنبه 14 آذر 1396

افتتاح سرای مهر اتیسم در شهر "ری"

(36)

همزمان با هفته معلولین، سرای مهر اوتیسم در شهرستان ری افتتاح شد.

سه شنبه 14 آذر 1396

گزارش تصویری/ آیین تکریم و معارفه شهردار کهریزک و تجلیل از زحمات اعضای دوره چهارم شورای کهریزک

(25)

آیین تکریم و معارفه شهردار کهریزک و تجلیل از زحمات اعضای دوره چهارم شورا با حضور مدیرکل امورشهری و شوراهای استانداری تهران، فرماندار شهرستان ری و سایر مسئولان شهرستانی و استانی برگزار شد.

سه شنبه 14 آذر 1396

معاون سیاسی و انتظامی فرماندارری:

سمن‌ها بهترین گزینه برای پیشبرد اهداف بهزیستی هستند

(26)

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان ری گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد بهترین گزینه برای پیشبرد اهداف بهزیستی در کنار دولت هستند.

دوشنبه 13 آذر 1396

فرماندار ری:

مقررات ملی مسکن و ساختمان سازی باید مورد بازنگری قرارگیرد

(13)

فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اینکه ایران روی گسل های فعال زلزله قرار دارد تاکید کرد: مقررات ملی مسکن و اصول ساختمان سازی در کشور باید مورد بازنگری جدی قرارگیرد.

دوشنبه 13 آذر 1396