En

آرشیو

دیدار چهره به چهره فرماندار شهرستان ری با اهالی ری

(26)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با همراهی مجتبی خانجانی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و مهدی مجیدی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری در راستای دیدارهای مردمی و گفتگوی چهره به چهره با شهروندان با جمعی از اهالی ری دیدار و پس از شنیدن مشکلات و درخواست ها در خصوص رفع مشکلات و موارد مطرح شده اقدام نمودند

شنبه 20 مرداد 1397

معاون استاندار تهران در جمع خبرنگاران:

قلم خبرنگار باید در برابر فساد بُرَّنده باشد‌‌

(18)

معاون استاندار تهران به لزوم الگوگیری اصحاب رسانه از امامان معصوم و پیشوایان دینی اشاره کرد و گفت: قلم خبرنگاران باید در برابر فساد و تضییع حق مردم بُرَّنده باشد‌.

شنبه 20 مرداد 1397

گزارش تصویری/ نشست خبری فرماندار شهرستان ری به مناسبت روز خبرنگار

(60)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، همزمان با 17 مرداد ماه روز خبرنگار، نشست خبری و مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان ری با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری در محل فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار شد.

چهارشنبه 17 مرداد 1397

فرماندار ری در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار مطرح کرد؛

خبرنگارن حافظان امنیت و آسایش جامعه هستند

(30)

فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر اینکه قلم خبرنگاران باید در جهت حفظ ارزش های اسلامی و هدایت جامعه به سوی اخلاق مداری حرکت کند، گفت: خبرنگارن حافظان امنیت و آسایش جامعه هستند.

چهارشنبه 17 مرداد 1397

پیام تقدیر معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان "ری" از خبرنگاران

(19)


هدایت الله  جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری به مناسبت روز خبرنگار از فعالان عرصه خبر شهرستان ری تقدیر کرد. 
متن تقدیرنامه به شرح ذیل است:

چهارشنبه 17 مرداد 1397

پاسخ فرماندار "ری" به انتشار اخبار غیر واقع؛

طرح جمع آوری اتباع غیر مجاز در کمال تکریم و با رعایت جوانب اخلاقی و انسانی انجام شد

(39)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری؛ فرماندار شهرستان ري با بيان اين كه موضوع جمع آوري اتباع غير مجاز فقط مربوط به کشور ما نیست بلکه این موضوع در همه ی کشورهای جهان از جمله پاکستان ، افغانستان و کلا کشورهای منطقه و جهان هم وجود دارد و به نوعی یک موضوع پذیرفته جهانی است.

شنبه 13 مرداد 1397

گزارش تصویری/ برگزاری نشست هم اندیشی سیاسی احزاب شهرستان ری

(53)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، نشست هم اندیشی سیاسی دبیران و اعضای شورای مرکزی احزاب شهرستان ری با حضور هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، مجتبی خانجانی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و با هدف بررسی مسائل سیاسی روز جامعه در محل فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار شد.

چهارشنبه 10 مرداد 1397

بازدید فرماندار شهرستان ری از واحدهای شهرک صنعتی شمس آباد "بخش فشافویه"

(45)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با همراهی بخشدار فشافویه، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ری و رئیس محیط زیست شهرستان با حضور در شهرک صنعتی شمس آباد و شهرک صنعتی آلومینیوم کاران ضمن بازید از سه واحد صنعتی و بررسی مشکلات این واحدها دستورات لازم در خصوص رفع موانع تولید در این کارخانه ها صادر نمودند.

چهارشنبه 10 مرداد 1397

برادر خواندگی شهرری با تهران مصیبت بزرگی بر مردم این شهر وارد کرده است

(39)

عضو شورای شهر تهران، ری، تجریش و پردیس گفت: شهرری از نظر تاریخی، مذهبی و فرهنگی و استعدادهای گردشگری شهری منحصر به فرد در کشور است اما با وجود این ظرفیت ها مظلوم واقع شده است.

سه شنبه 9 مرداد 1397

گزارش تصویری/آئین افتتاح ساختمان دهیاری روستای عمادآور در بخش مرکزی ری

آئین افتتاح ساختمان دهیاری روستای عمادآور در بخش مرکزی ری

(27)

ساختمان دهیاری روستای عمادآور از توابع بخش مرکزی ری، افتتاح شد.

سه شنبه 9 مرداد 1397