En
 بخشداری کهریزک
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بررسی وضعیت مرکز تعویض پلاک قمصر/ بابایی: ساختار مدیریت باید زمینه‌ساز حضور و ماندگاری سرمایه‌گذاران در سطح بخش باشد

بررسی وضعیت مرکز تعویض پلاک قمصر/ بابایی: ساختار مدیریت باید زمینه‌ساز حضور و ماندگاری سرمایه‌گذاران در سطح بخش باشد بخشدار کهریزک گفت: ساختار مدیریت بخش در همه سطوح باید زمینه‌ساز حضور و ماندگاری سرمایه‌گذاران در سطح بخش باشد.
شنبه 9 اسفند 1399

بخشدار کهریزک خبر داد:

کشف محموله قاچاق قطعات کامپیوتر و لوازم دیجیتال در کهریزک

کشف محموله قاچاق قطعات کامپیوتر و لوازم دیجیتال در کهریزک بخشدار کهریزک از کشف محموله قاچاق قطعات کامپیوتر و لوازم دیجیتال در کهریزک خبر داد.
شنبه 9 اسفند 1399

برگزاری میز خدمت در روستای قلعه‌پروان/ تأکید بخشدار کهریزک بر راه‌اندازی دهیاری در قلعه‌پروان

برگزاری میز خدمت در روستای قلعه‌پروان/ تأکید بخشدار کهریزک بر راه‌اندازی دهیاری در قلعه‌پروان میز خدمت با حضور بخشدار کهریزک و مسئولان دستگاه‌های خدمات‌رسان در روستای قلعه‌پروان برگزار شد.
شنبه 9 اسفند 1399

برگزاری “میز خدمت” در روستای قلعه پروان با حضور بخشدار کهریزک

برگزاری “میز خدمت” در روستای قلعه پروان با حضور بخشدار کهریزک میز خدمت با حضور بخشدار کهریزک در روستای قلعه پروان برگزار شد.
شنبه 9 اسفند 1399

تاکید بخشدار کهریزک بر پاکسازی کامل روستاها از مراکز غیرمجاز عرضه دام/ با مالکان متخلف برخورد قضایی می شود

تاکید بخشدار کهریزک بر پاکسازی کامل روستاها از مراکز غیرمجاز عرضه دام/ با مالکان متخلف برخورد قضایی می شود بخشدار کهریزک گفت: با توجه به عارضه اجتماعی فعالیت واحدهای دام فروشی غیرمجاز به ویژه در شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا، با مالکانی که از قانون تخطی می‌کنند، برخورد قاطعی صورت می‌گیرد.
شنبه 9 اسفند 1399

همزمان با ولادت حضرت علی(ع) برگزار شد؛

گزارش تصویری| ورزش زورخانه ای در شهر کهریزک با حضور بخشدار کهریزک

گزارش تصویری| ورزش زورخانه ای در شهر کهریزک با حضور بخشدار کهریزک همزمان با ولادت حضرت علی(ع)، مراسم ورزش زورخانه ای با حضور بخشدار کهریزک برگزار شد.
شنبه 9 اسفند 1399

همزمان با ولادت حضرت علی(ع) برگزار شد؛

گزارش تصویری| رزمایش کمک های مومنانه در روستای تورقوزآباد با حضور بخشدار کهریزک

گزارش تصویری| رزمایش کمک های مومنانه در روستای تورقوزآباد با حضور بخشدار کهریزک همزمان با ولادت حضرت علی(ع) رزمایش کمک های مومنانه با حضور بخشدار کهریزک در تورقوزآباد برگزار شد.
شنبه 9 اسفند 1399

بخشدار کهریزک: آمادگی برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰؛ اصل بی طرفی در انتخابات اولویت دارد

بخشدار کهریزک: آمادگی برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰؛ اصل بی طرفی در انتخابات اولویت دارد بخشدار کهریزک با اشاره به آمادگی برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ گفت: رعایت بی طرفی موجب ارتقای اعتماد عمومی می شود.
شنبه 9 اسفند 1399

بخشدار کهریزک خبر داد:

افتتاح “خانه هلال” در روستای تورقوزآباد/ افتتاح خانه های هلال زمینه‌ساز ارتقای سطح تاب‌آوری جامعه در برابر حوادث است

افتتاح “خانه هلال” در روستای تورقوزآباد/ افتتاح خانه های هلال زمینه‌ساز ارتقای سطح تاب‌آوری جامعه در برابر حوادث است بخشدار کهریزک از افتتاح "خانه هلال"و دفتر نیکوکاری حضرت قائم(عج) در روستای تورقوزآباد خبر داد.
شنبه 9 اسفند 1399

تخریب 51 موردساخت و ساز غیر مجاز در درسن آباد

تخریب 51 موردساخت و ساز غیر مجاز در درسن آباد بخشدار کهریزک از تخریب 51 مورد ساخت و ساز غیر مجاز و آزادسازی 4.5 هکتار از اراضی مرغوب در روستای درسن آباد خبر داد.
دوشنبه 4 اسفند 1399