En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

چهار هکتار زمین کشاورزی در بخش کهریزک شهرستان ری آزادسازی شد

چهار هکتار زمین کشاورزی در بخش کهریزک شهرستان ری آزادسازی شد بخشدار کهریزک از توابع شهرستان ری اعلام کرد: در مسیر برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حریم روستای گلحصار و با اجرای ۳۸ حکم قضایی با حضور نماینده دادستان، چهار هکتار از زمین‌های کشاورزی این منطقه آزادسازی شد.
دوشنبه 29 شهريور 1400

حجم ذخیره‌سازی مخازن آب روستایی باقرشهر در شهرستان ری افزایش یافت

حجم ذخیره‌سازی مخازن آب روستایی باقرشهر در شهرستان ری افزایش یافت مدیر امور آبفای باقرشهر در شهرستان ری با بیان اینکه مخزن قدیمی ۱۰ هزار مترمکعبی روستاها به مخزن جدید چهارهزار مترمکعبی متصل شد، گفت: حجم ذخیره‌سازی مخازن آب روستایی حومه این شهر افزایش یافت.
دوشنبه 29 شهريور 1400

١٢ و نیم هکتار گلخانه امسال در شهرستان ری احداث شد

١٢ و نیم هکتار گلخانه امسال در شهرستان ری احداث شد مدیر جهادکشاورزی شهرستان ری گفت: ١٢ و نیم هکتار گلخانه انواع سبزی و صیفی‌جات از ابتدای سالجاری تاکنون با مشارکت کشاورزان و همکاری جهاد کشاورزی در این شهرستان ایجاد شده‌است.
دوشنبه 29 شهريور 1400

۷۰ ناظر افتخاری در گشت‌های مشترک تعزیرات شهرستان ری به‌کارگیری شدند

۷۰ ناظر افتخاری در گشت‌های مشترک تعزیرات شهرستان ری به‌کارگیری شدند مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستانهای استان تهران گفت: ۷۰ نفر از علاقمندان به همکاری در کنترل بازار در گشت‌های مشترک تعزیرات به عنوان ناظران افتخاری انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ری به‌کارگیری شدند.
دوشنبه 29 شهريور 1400

۴۶۸ هزار تن ذرت علوفه ای در شهرستان ری برداشت می‌شود

۴۶۸ هزار تن ذرت علوفه ای در شهرستان ری برداشت می‌شود مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان ری از آغاز برداشت ذرت علوفه ای در این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می‌کنیم ۴۶۸ هزار تن ذرت علوفه ای از مزارع این شهرستان برداشت شود.
دوشنبه 29 شهريور 1400

تاکید فرماندار ری بر ضرورت تمایز بین نظارت و اجرا در مدیریت شهری

تاکید فرماندار ری بر ضرورت تمایز بین نظارت و اجرا در مدیریت شهری فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: وظیفه شورای اسلامی شهر نظارت بر اجرای قوانین و نحوه خدمات رسانی به مردم است و شهرداری نیز وظیفه اجرایی دارد و بایستی بین نظارت و اجرا تمایز قائل شد تا به روند توسعه و پیشرفت شهر آسیب وارد نشود.
دوشنبه 29 شهريور 1400

برگزاری آئین تکریم و معارفه شهردار حسن آباد فشافویه

برگزاری آئین تکریم و معارفه شهردار حسن آباد فشافویه به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، آئین تکریم و معارفه شهردار حسن آباد فشافویه با حضور حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، طاهری نسب مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران، امام جمعه و بخشدار فشافویه، رئیس حوزه قضایی بخش فشافویه، اعضای شورای اسلامی شهر حسن آباد و سایر مسئولین برگزار شد. گفتنی است با حکم استاندار تهران، شیرزاد یعقوبی بعنوان شهردار حسن آباد فشافویه منصوب شد.
دوشنبه 29 شهريور 1400

ایمن سازی نقاط حادثه خیز، تامین روشنایی معابر و راه ها، رفع مشکلات حمل و نقل عمومی شهرری و تمهیدات ترافیکی در زمان بازگشایی مدارس مهمترین اولویت های پیش رو در حوزه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان ری

ایمن سازی نقاط حادثه خیز، تامین روشنایی معابر و راه ها، رفع مشکلات حمل و نقل عمومی شهرری و تمهیدات ترافیکی در زمان بازگشایی مدارس مهمترین اولویت های پیش رو در حوزه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان ری فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: ایمن سازی نقاط حادثه خیز، تامین روشنایی معابر و راه ها، رفع مشکلات حمل و نقل عمومی شهرری و تمهیدات ترافیکی در زمان بازگشایی مدارس بعنوان مهمترین اولویت های پیش رو در حوزه ترافیک شهرستان ری می باشد.
يکشنبه 28 شهريور 1400

کارکنان آبفای منطقه6تهران- شهرری واکسینه شدند

کارکنان آبفای منطقه6تهران- شهرری واکسینه شدند از نخستین روز اجرای طرح واکسیناسیون کارکنان آبفای منطقه6تهران- شهرری تاکنون، 700 نفر از کارکنان شرکت با اولویت کارکنان امداد و پاسخگویی به مشترکین در مقابل بیماری کرونا واکیسینه شدند.
يکشنبه 28 شهريور 1400

شهرستان ری پیشگام در ساماندهی انبارها

شهرستان ری پیشگام در ساماندهی انبارها دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران گفت: ما درحال ساماندهی ۲۷۰۰ مجموعه انبار موجود در ری هستیم که این موضوع می بایست در تمام استان تهران و سراسر کشور بطور کامل اجرایی شود که در این صورت امکان نظارت بر کالاها، جلوگیری از قاچاق و ساماندهی ورود کالا میسر می گردد. ما آمادگی داریم این طرح را در شهرستان ری و با مدیریت این شهرستان در سطح استان تهران اجرایی کنیم.
يکشنبه 28 شهريور 1400