En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری:
آموزش و پرورش یک نهاد مؤثر در توسعه و پیشرفت کشور است

معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری:<br />آموزش و پرورش یک نهاد مؤثر در توسعه و پیشرفت کشور است هدایت ا... جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: آموزش و پرورش یکی از نهادهای مؤثر و اساسی در توسعه و پیشرفت کشورها می‌باشد لذا این نهاد هرچقدر بیشتر مورد توجه باشد و در آن سرمایه گذاری شایسته‌تری انجام شود قطعاً نفع آن را همه مردم خواهند برد.
شنبه 29 شهريور 1393

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ویژه شهرستان ری :
گسترش طرح آبیاری نوین از جمله اولویت های مهم بخش کشاورزی شهرستان ری می باشد

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ویژه شهرستان ری :<br />گسترش طرح آبیاری نوین از جمله اولویت های مهم بخش کشاورزی شهرستان ری می باشد معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ویژه شهرستان ری :گسترش طرح آبیاری نوین از جمله اولویت های مهم بخش کشاورزی شهرستان می باشد که با هدف تامین آب سالم جهت آبیاری اراضی و جلوگیری از مصرف آب فاضلاب جهت آبیاری مزارع و زمین های کشاورزی پیگیری می شود.
چهارشنبه 26 شهريور 1393

پيام تبريك معاون استاندار تهران و فرماندار ويژه شهرستان ري به مناسبت درخشش حميد سوریان در مسابقات جهاني كشتي فرنگي

پيام تبريك معاون استاندار تهران و فرماندار ويژه شهرستان ري به مناسبت درخشش حميد سوریان در مسابقات جهاني كشتي فرنگي به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان ري، در پي كسب عنوان قهرماني تيم ملي كشتي فرنگي جمهوري اسلامي ايران در مسابقات كشتي فرنگي قهرماني جهان در کشور ازبکستان و درخشش دلاورمرد شهرري حميد سوريان در اين مسابقات؛ هدايت اله جمالي پور معاون استاندار تهران و فرماندار ويژه شهرستان ري با صدور پيامي اين موفقيت بزرگ را به ايشان و جامعه ورزش كشور و شهرستان ري تبريك گفت:
دوشنبه 24 شهريور 1393

معاون استاندار تهران و فرماندار ويژه شهرستان ري:
شهرري از دیرباز مهد توليد علم ، فرهنگ و انديشه در کشور بوده است

معاون استاندار تهران و فرماندار ويژه شهرستان ري:<br />شهرري از دیرباز مهد توليد علم ، فرهنگ و انديشه در کشور بوده است هدايت ا... جمالي پور معاون استاندارتهران و فرماندار ويژه شهرستان ري در آئين اختتاميه نوزدهمين جشنواره تئاتر استان تهران كه براي اولين بار به ميزباني ري برگزار شد ضمن آرزوي شفای عاجل برای مقام معظم رهبري اظهار داشت: هنرمندان جایگاه ویژه ای در بین اقشار مختلف جامعه دارند به عبارتی ضریب نفوذ هنرمندان در بین اقشار مختلف جامعه بسیار بالا است. به همین دلیل نقش بارزی در صیانت از فرهنگ و هنر این مرزوبوم ایفاء می نمایند.
شنبه 22 شهريور 1393

معاون استاندار تهران و فرماندار ويژه شهرستان ري:
تعهد،تخصص و توانمندي ملاك مهم در انتصاب مديران دولت تدبیر و امید است

معاون استاندار تهران و فرماندار ويژه شهرستان ري:<br />تعهد،تخصص و توانمندي ملاك مهم در انتصاب مديران دولت تدبیر و امید است هدايت ا... جمالي پور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ري :نگاه دولت تدبير و اميد در انتخاب مديران نگاهی تخصصی و بر مبنای تجارب، تعهد و توانمندی و اعتقاد و پایبندی به برنامه ها ،شعارها و دیدگاه های دولت است نه بر مبنای نگرش سياسي و جناحي .
شنبه 22 شهريور 1393

گزارش تصویری - مراسم تودیع و معارفه بخشداران قدیم و جدید بخش فشافویه شهرستان ری

گزارش تصویری - مراسم تودیع و معارفه بخشداران قدیم و جدید بخش فشافویه  شهرستان ری به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان ری جلسه تودیع و معارفه بخشداران جدید و قدیم بخش فشافویه شهرستان ری برگزار گردید .
شنبه 22 شهريور 1393

دیدار چهره به چهره فرماندار ویژه شهرستان ری و معاون فرماندار با اهالی ری

دیدار چهره به چهره فرماندار ویژه شهرستان ری و معاون فرماندار با اهالی ری به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری و معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار عصر امروز به صورت چهره به چهره با بیش از 18 نفر از مردم شهرستان ری دیدار و گفتگو کردند.
چهارشنبه 19 شهريور 1393

گزارش تصویری 2/بازدید فرماندار شهرستان ری از واحدهای تولیدی صنعتی بخش قلعه نو

گزارش تصویری 2/بازدید فرماندار شهرستان ری از واحدهای تولیدی صنعتی بخش قلعه نو به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری،به همراه سعیدیان معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار ، افضلی رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ری و رئوف بخشدار قلعه نو از تعدادی واحد تولیدی صنعتی در شهرک صنعتی عشق آباد و شهرک صنعتی ولی عصر (عج) در حوزه بخش قلعه نو و سردخانه شباهنگ واقع در بخش کهریزک بازدید نموده و با تعدادی از کارفرمایان پیرامون مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی به گفتگو پرداخت.
چهارشنبه 19 شهريور 1393

گزارش تصویری 1/بازدید فرماندار شهرستان ری از واحدهای تولیدی صنعتی بخش قلعه نو

گزارش تصویری 1/بازدید فرماندار شهرستان ری از واحدهای تولیدی صنعتی بخش قلعه نو به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری،به همراه سعیدیان معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار ، افضلی رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ری و رئوف بخشدار قلعه نو از تعدادی واحد تولیدی صنعتی در شهرک صنعتی عشق آباد و شهرک صنعتی ولی عصر (عج) در حوزه بخش قلعه نو و سردخانه شباهنگ واقع در بخش کهریزک بازدید نموده و با تعدادی از کارفرمایان پیرامون مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی به گفتگو پرداخت.
چهارشنبه 19 شهريور 1393

شهرستان ري ميزبان نوزدهمين جشنواره تئاتر استان تهران

شهرستان ري ميزبان نوزدهمين جشنواره تئاتر استان تهران مهدي ابوالحسني: نمايش و تئاتر از خاستگاه واقع بينانه با مخاطب ارتباط مستقيم برقرار مي كند و هنرمندان تئاتر با زبان انديشه و در لواي حركات نمايشي، تجسم عيني حقيقت زندگي انسان را بيان نموده و از اين طريق هنر در ذهن مخاطب ماندگار مي شود .
چهارشنبه 19 شهريور 1393