En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هفته طراحی گرافیک برای نخستین بار در شهرستان ری برگزار می شود

هفته طراحی گرافیک برای نخستین بار در شهرستان ری برگزار می شود هفته "طراحی گرافیک" شهرستان ری همزمان با فرارسیدن 7 اردیبهشت‎ماه که به عنوان روز جهانی "طراحی گرافیک" شناخته می‎شود، با نمایش آثاری از طراحان‎گرافیک شهرستان ری به همراه پوُسترهایی از طراحان مناطق دیگر آغاز می شود.
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394

آزمون فراگیر پیام نور برگزار می شود/ رقابت 800 داوطلب در مرکز ری

آزمون فراگیر پیام نور برگزار می شود/ رقابت 800 داوطلب در مرکز ری مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ری گفت: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نوبت پانزدهم صبح روز جمعه 4 اردیبهشت 94 ساعت 8.30 صبح برگزار می شود.
دوشنبه 31 فروردين 1394

معاون استاندار تهران:
تصمیمات کاربردی شورای آموزش و پرورش در ارتقاء سطح خدمات رسانی به فرهنگیان موثر است

معاون استاندار تهران: <br />تصمیمات کاربردی شورای آموزش و پرورش در ارتقاء سطح خدمات رسانی به فرهنگیان موثر است هدایت الله جمالی پور: شورای آموزش و پرورش با اتخاذ تصمیمات کابردی و راهبردی در حوزه ارتقاء سطح خدمات رسانی به فرهنگیان بسیار موثر و مفید خواهد بود.
يکشنبه 30 فروردين 1394

نیروهای مسلح بازوان توانمند کشور هستند

نیروهای مسلح بازوان توانمند کشور هستند امام جمعه شهرستان ری گفت: نیروهای مسلح بازوان توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
شنبه 29 فروردين 1394

دوچرخه سواران باقرشهری تا حرم امام رضا (ع) رکاب می زنند

دوچرخه سواران باقرشهری تا حرم امام رضا (ع) رکاب می زنند مسئول تربیت بدنی شهرداری باقرشهر از حرکت دوچرخه سواران شهرداری باقرشهری به سمت حرم حضرت امام رضا علیه السلام خبر داد و در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: این حرکت ورزشی که همزمان با هفته سلامت توسط برخی از همکاران بصورت خودجوش صورت می گیرد با شعار " سلامت فرد، ضامن سلامت خانواده است" هر سال از محل کار خود تا حرم امام هشتم علیه السلام را رکاب می زنند.
پنجشنبه 27 فروردين 1394

امام جمعه باقرشهر :تامین سلامت هر انسانی از وظایف اولیه دینی اوست

امام جمعه باقرشهر :تامین سلامت هر انسانی از وظایف اولیه دینی اوست امام جمعه باقرشهر ، مراقبت خویشتن جسمی و روحی را از وظایف اولیه دینی هر فردی اعلام کرد و تن و روح انسان را امانتی دست او دانست که باید از آن صیانت کند. حضرت آیت الله سید احمد موسوی که در همایش سلامت شهرداری باقرشهر سخن میگفت با تقدیر از برگزار کنندگان این برنامه، سلامت و تامین سلامتی را از امور مهمی دانست که زندگی فردی و اجتماعی انسان را بصورت توام مورد تاثیر قرار میدهد.
پنجشنبه 27 فروردين 1394

تلاش برای عدالت درارتقای سلامت، یک واجب برای همه مسئولین است

تلاش برای عدالت درارتقای سلامت، یک واجب برای همه مسئولین است هفته سلامت در سالجاری به نام " عزم ملی برای ارتقای عادلانه سلامت" نامگذاری شده است و این نامگذاری اهمیت سلامت مردم و دغدغه مسئولان بهداشت و درمان را در ارتقای سطح سلامت مردم می رساند.
پنجشنبه 27 فروردين 1394

افتتاح بوستان ولایت روستای فیروزآباد با حضور بخشدار قلعه نو

افتتاح بوستان ولایت روستای فیروزآباد با حضور بخشدار قلعه نو با حضور کریم رئوف بخشدار قلعه نو ، اعضای شورای اسلامی بخش قلعه نو ، جانشین فرمانده قرارگاه عملیاتی 23 خاتم الانبیا (ص)، رییس و اعضای شورای اسلامی فیروزآباد، دهیار و خانواده معظم شهدا بوستان ولایت روستای فیروزآباد افتتاح گردید .
چهارشنبه 26 فروردين 1394

معاون استاندار تهران:
پایه و اساس توسعه کشور آموزش و پرورش است

معاون استاندار تهران:<br />پایه و اساس توسعه کشور آموزش و پرورش است هدایت الله جمالی پور: امر مدرسه سازی مقدمه توسعه و پیشرفت کشور است و اگر امکانات مورد نیاز در امر تربیت و پرورش فرزندان ایران اسلامی در آموزش و پرورش فراهم شود و نظام آموزشی شکل و سیاق کامل خود را بگیرد عمده مشکلات کشور برطرف خواهد شد.
چهارشنبه 26 فروردين 1394

برگزاری کارگاه خبرنویسی در دانشگاه پیام نور شهرری

برگزاری کارگاه خبرنویسی در دانشگاه پیام نور شهرری مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز ری گفت: کارگاه های یک روزه خبر نویسی و نشریات دانشجویی در این دانشگاه برگزار شد.
چهارشنبه 26 فروردين 1394