En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تجلیل از بازیکنان تیم مهر ماهان با حضور حسن روشن بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال

تجلیل از بازیکنان تیم مهر ماهان با حضور حسن روشن بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال طی مراسم باشکوهی که در محل بسیج امام رضا(ع) مسجد فیروزآبادی شهرری برگزار شد از بازیکنان تیم نونهال فوتسال مهر ماهان تجلیل شد.
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394

آیت الله ری شهری: خدمت بی منت به مردم، بستر حضورگسترده در انتخابات را فراهم می کند

آیت الله ری شهری: خدمت بی منت به مردم، بستر حضورگسترده در انتخابات را فراهم می کند تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع): مسوولان با عمل به وظایف محوله و ارائه خدمت بی منت به مردم بستر حضور حداکثری را در انتخابات آتی فراهم می کنند.
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری:
فوتبال شهرری نیاز به یک ورزشگاه 20 هزار نفری دارد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری: <br />فوتبال شهرری نیاز به یک ورزشگاه 20 هزار نفری دارد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرری اعلام کرد: فوتبال شهرری هیچگاه به حق خود دست نیافته است و فوتبال شهرری نیاز به یک ورزشگاه 20 هزار نفری دارد.
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394

غرفه "آب،سلامتی ،زندگی" در جشنواره سلامت ایرانی برپا شد

غرفه "آب،سلامتی ،زندگی" در جشنواره سلامت ایرانی برپا شد به مناسبت روز جهانی بهداشت و روز سلامتی ، غرفه "آب،سلامتی زندگی" با هدف ارتقای فرهنگ مصرف آب ،به مدت سه روز در جشنواره سلامت ایرانی شهرستان ری برپا شد.
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394

با هدف آشنایی با قوانین و ارتقای فرهنگ رانندگی /نخستین کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی برگزار شد

با هدف آشنایی با قوانین و ارتقای فرهنگ رانندگی /نخستین کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی برگزار شد با حضور مدیر عامل و جمعی از کارکنان، نخستین کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی با هدف ارتقای فرهنگ ترافیکی در آبفای منطقه6- شهر ری برگزار شد.
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394

جلسه هم اندیشی پیشکسوتان فوتبال کهریزک با شهردار و اعضای شورا

جلسه هم اندیشی پیشکسوتان فوتبال کهریزک با شهردار و اعضای شورا به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کهریزک: اولین جلسه هم اندیشی پیشکسوتان فوتبال کهریزک با مهندس عربی شهردار و مهندس عباسی رییس کمیسیون ورزش شهر کهریزک به منظور اعتدال ورزش شهر برگزار شد.
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394

گفت و گو با رحیم زریان، شاعری از شهرستان ری

گفت و گو با رحیم زریان، شاعری از شهرستان ری رحیم زریان، در اوایل اسفندماه 1330 در یکی از روستاهای لنگرود به دنیا آمد، در نوجوانی دو بیتی‌های گیلکی را زمزمه می‌کرد، و از اردیبهشت سال 1361 به جریان شعر انقلاب اسلامی پیوست و در حوزه هنری تهران با بزرگانی مثل؛ مهرداد اوستا، نصرالله مردانی، قیصر امین‌پور، سیدحسن حسینی، سلمان هراتی و... آشنا شد.
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394

موفقیت هنرمند طراح شهرستان ری در نمایشگاه بین‌المللی «جهان عاری از خشونت»

موفقیت هنرمند طراح شهرستان ری در نمایشگاه بین‌المللی «جهان عاری از خشونت» هنرمند طراح و تایپوگرافر شهرستان ری در اولین نمایشگاه بین‌المللی «جهان عاری از خشونت» مورد تقدیر قرار گرفت.
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394

امام جمعه شهرستان ری: خبرنگاران پیگیر تحقق همدلی وهمزبانی مردم با مسوولان باشند

امام جمعه شهرستان ری: خبرنگاران پیگیر تحقق همدلی وهمزبانی مردم با مسوولان باشند امام جمعه شهرری گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه با تحلیل های صحیح و شفاف می توانند زمینه ساز و پیگیر تحقق انسجام ملی، همدلی و همزبانی مردم و مسوولان باشند
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394

اجرای طرح تلاوت نور در مساجد منتخب شهرستان ری

اجرای طرح تلاوت نور در مساجد منتخب شهرستان ری طرح تلاوت نور در 15 مسجد منتخب شهرستان ری در سال جاری برگزار می شود.
سه شنبه 1 ارديبهشت 1394