En
تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397
کد 16009

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:

مهارت محوری و کیفیت بخشی از موارد ضروری در حوزه آموزش است

با حضور سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، جلسه معاونین آموزش متوسطه آموزش و پرورش مناطق شهرستان های استان تهران، در اتاق شورای آموزش و پرورش کهریزک برگزار شد.
به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهریزک، عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در این نشست ضمن ابراز خرسندی از فضای بوجود آمده برای تحلیل و بررسی مسائل و برنامه های پیش روی، گفت: با وجود برخی مشکلات و موانع، ساماندهی نیروی انسانی در سطح شهرستان های استان تهران نشان از کارآمدی و مدیریت خوب دارد و از زحمات صورت گرفته تشکر و قدردانی می کنیم.
وی در ادامه با اشاره به هماهنگی ها و تلاش های دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور برای تشکیل جامعه خیرین خرید تجهیزات برای هنرستان ها، افزود: ایجاد انگیزه در کلاس درس موجب پویایی و شکوفایی هر چه بیشتر استعدادهای دانش آموزان می شود و انتظار میرود با فراهم کردن امکانات و تجهیزات این امر بیش از پیش فراهم گردد.
عمادی در ادامه اظهار داشت: مهارت محوری و کیفیت بخشی از موارد ضروری در حوزه آموزش است و این امر باید با سرعت و توان هر چه بیشتری صورت پذیرد.
وی همچنین اضافه کرد: برای بالا بردن کیفیت آموزشی، باید با دانش افزایی و به روز شدن، زمینه را فراهم آوریم و این امر با تحقیق و پژوهش میسر می شود.
عمادی در ادامه ضمن تاکید بر توجه ویژه به پژوهش سراهای دانش آموزی، تاکید کرد: پژوهش سراها در دل آموزش قرار دارند و باید با فراهم کردن شرایط مناسب، زمینه پرداختن دانش آموزان به تحقیق و پژوهش را ایجاد نمائیم.
گفتنی است عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش به همراه آذرکیش مدیرکل دفتر کاردانش و سلطانیان مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری این حوزه، با اعضای حاضر پیرامون برنامه ها و فعالیت های آموزشی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
شایان ذکر است در پایان این نشست از سایت تولیدات و خدمات هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش شهرستان های استان تهران رونمایی شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 آبان 1397
  • توسط آموزش و پرورش کهریزک
  • تعداد بازدید 3