En
تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397
کد 16008

با حضور سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:

جلسه معاونین آموزش متوسطه آموزش و پرورش مناطق شهرستان های استان تهران برگزار شد

با حضور سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، جلسه معاونین آموزش متوسطه آموزش و پرورش مناطق شهرستان های استان تهران، در اتاق شورای آموزش و پرورش کهریزک برگزار شد.
به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهریزک، با حضور عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، فولادوندراد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آذرکیش مدیرکل دفتر کاردانش معاونت آموزش متوسطه وزارت، سلطانیان مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری معاونت آموزش متوسطه وزارت، شفیع پور معاونت آموزش متوسطه اداره کل، افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک و دیگر مسئولین، جلسه معاونین آموزش متوسطه آموزش و پرورش مناطق 21گانه شهرستان های استان تهران در اتاق شورای آموزش و پرورش کهریزک برگزار شد.
فولادوندراد مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن خیر مقدم و ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، گفت: آغاز مهر سال جاری نشان از زحمات و تلاش های دبیر ستاد پروژه مهر استان و معاونین آموزشی مناطق و همچنین نیروهای کارآمدشان دارد و با توجه به مشکلات پیش روی با مدیریت مدبرانه و همکاری همه جانبه از هیچ تلاش دریغ نکردند.
وی در ادامه افزود: با توجه به تراکم دانش آموزی بالا و افزایش 70هزار نفری دانش آموزان در سطح شهرستان های استان تهران در سال تحصیلی جدید و دو شیفته بودن بیش از 50درصد مدارس استان، تلاش و همکاری همه جانبه و همچنین توجه ویژه وزارت متبوع در این زمینه را می طلبد.
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همچنین اضافه کرد: تشکیل قطب های کیفیت بخشی و حرکت از سمت محفوظات محوری به سمت مهارت محوری از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی در ادامه اظهار داشت: تشکیل انجمن های علمی و برگزاری همایش ها و استفاده از اساتید مجرب می تواند کمک حال حوزه آموزش باشد.
شایان ذکر است شفیع پور معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ادامه پیرامون مباحث آموزش و برنامه های پیش روی با اعضای حاضر به بحث و تبادل نظر پرداخت.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 15 آبان 1397
  • توسط آموزش و پرورش کهریزک
  • تعداد بازدید 6