En
تاریخ : يکشنبه 25 شهريور 1397
کد 15614

شهردار باقرشهر:شهرسنگ نگین ملی صعنت، در باقرشهر است

علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر در جلسه ای که به همت واحد محیط زیست و ساماندهی بند 20 و با حضور هیئت امنای شهر سنگ و برخی مدیران و معاونین شهرداری برگزار شد
علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر در جلسه ای که به همت واحد محیط زیست و ساماندهی بند 20  و با حضور هیئت امنای شهر سنگ و برخی مدیران و معاونین شهرداری برگزار شد گفت : شهر سنگ نگین ارزشمند ملی و صنعتی باقرشهر است و رسیدگی به وضعیت بصری و کالبدی آن دغدغه ماست . وی با بیان اهمیت و ارزش واقع شدن این شهر در باقرشهر که هنر و خلاقیت اولین شناسه آن است گفت : شهر سنگ بزرگترین و یکی از خاص ترین شهرهای صنعتی کشور است که اغلب فعالیت های انجام شده در آن منحصر به فرد است . با توجه به گزارشاتی که واحد مربوطه  ارائه داده است این شهرک نیازمند ساماندهی معابر و ورودی مناسب است که شهرداری مساعدت لازم را با هیئت امنای این شهرک دارد تا ساماندهی لازم انجام شود.
شهردار باقر شهر در ادامه افزود : شهرک صنعتی شهر سنگ افراد هنرمند و خلاقی را دارد که سرمایه گذاری قابل توجهی را در صنف خود دارند . بدیهی است معرفی شایسته این صنف کمک می کند تا ای نگین ارزشمند بیش از پیش بدرخشد. شهرداری در حیطه قانونی خود همراه این عزیزان است و در کنار همراه خود آنها کمک خواهد کرد تا به زودی شاهد متبلور شدن بیشتر این شهر صنعتی در عرصه کشوری و حتی بین المللی باشیم .
گفتنی است عملیات ساماندهی این شهرک به دستور فوری شهردار باقرشهر از هفته جاری در حال انجام است .
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 شهريور 1397
  • توسط شهرداری باقرشهر مهدی اشرفی پ.ر
  • تعداد بازدید 5