En
تاریخ : يکشنبه 25 شهريور 1397
کد 15601

شهردار باقر شهر:سرمایه گذاری بخش خصوصی، ضامن رشد اقتصادی است

علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری خصوصی در رشد عمرانی ارگانها و سازمانهای دولتی گفت: تمرکز در هر امری محدودیت می آورد.
علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری خصوصی در رشد عمرانی ارگانها و سازمانهای دولتی گفت: تمرکز در هر امری محدودیت می آورد. مدیریت اقتصادی ، مدیریت اداری و هر نوع مدیریت دیگر، وقتی موفق تر عمل میکند که تمرکز و محور تصمیم سازی و تصمیم گیری محدود به فرد و افراد خاص نباشد. بهره مندی از تفکر جمعی و توان جمعی مصداق آیه شریفه" یدالله فوق ایدیهم" است . وقتی جماعت بر امری مشورت و تمرکز داشته باشند شاهد خروجی بیشتری خواهیم بود . در خصوص عمران و آبادانی شهرها و روستاها هم باید بگویم این امر وقتی بصورت جامع، محقق می شود که ما بتوانیم علاوه بر پتانسیل دولتی ادارات  ،ارگانها و همچنین سازمانها از توان بخش خصوصی نیز استفاده کنیم .
وی در ادامه یادآور شد ، این امر علاوه بر موفقیت و رشد اقتصادی موجب وسیع تر شدن دامنه اشتغالزایی نیز می شود.بکار گرفتن نیروی انسانی بدنه اقتصادی کشور را تقویت می کند و از بار روانی لفظ رکود شغلی نیز می کاهد.
علیرضا ناصری پور که در جلسه هم اندیشی دو تن از مدیران وسرمایه گذاران  شهر تبریز که به دعوت کمیته سرمایه گذاری شهرداری  باقرشهر در این شهرداری حضور داشتند، سخن می گفت، ابراز امیدواری کرد با بهره مندی از تجربیات افراد موفق شاهد رشد و اعتلای بیشتری در امر خدمت رسانی به مردم باشیم .
گفتنی است در این مراسم که با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی ، معاونین شهردار و مدیران شهرداری برگزار شد از سوی ایشان با اهدای هدایایی از حضور این دو مدیر موفق و بیان تجربیات ارزشمندشان تقدیر شد.
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 شهريور 1397
  • توسط شهرداری باقرشهر مهدی اشرفی پ.ر
  • تعداد بازدید 5