En
تاریخ : يکشنبه 21 مرداد 1397
کد 15335

بخشدار مرکزی ری: رسانه ها نقش موثری در پیشبرد توسعه کشور ایفا می‌کنند

بخشدار مرکزی ری گفت: بخش مرکزی ری 40 مورد مشکل اساسی دارد که پیگیر رفع آنها هستیم و رسانه ها می توانند با ارائه راهکار ما را در این مسیر خدمت رسانی همراهی کنند.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی ری، فاطمه فکوریان بخشدار مرکزی ری در نشست خبری که به‌مناسبت روز خبرنگار در ساختمان بخشداری برگزار شد، ضمن تجلیل از فعالان رسانه اظهار داشت: رسانه ها نقش نورافکن دارند و نقش موثری در پیشبرد توسعه کشور ایفا می‌کنند. وی افزود: رسانه ها حامل پیام‌ها و یک سری موضوعات ارتباطی بین مسئولان با مردم هستند و اعتقاد دارم محله، شهر و کشور به سمت توسعه سیر نمی کند مگر اینکه حوزه رسانه شفاف و فعال باشد و نقد منصفانه کند.
بخشدار مرکزی ری با بیان اینکه جنس رسانه از تامل، صبر و درایت است، گفت: اگر در فضای کاری اتفاقی می افتد درگیر پیش داوری ها می شویم در حالیکه باید ارتباط ها را ترمیم کنیم و از زود قضاوت کردن دوری کنیم. فکوریان ادامه داد: طبیعتا همه ما بنابه دلایل مختلف اشتباهاتی خواهیم داشت؛ رسانه ها در کنار ما باشند و با ارائه راهکارهای خود در موارد مختلف ما را در خدمت رسانی بهتر همراهی کنند. رسانه ها با انعکاس صحیح اخبار تاثیر زیادی در ارتباط مردم و مدیران ایجاد می کنند.
وی با بیان اینکه برای ارتقای فضای رسانه برنامه های خوبی در بخشداری مرکزی داریم، تصریح کرد: از روزی که به عنوان بخشدار منصوب شدم به دنبال توسعه بخش مرکزی هستم و با کوله باری از انگیزه و برای خدمت صادقانه آمده ام اما توسعه بخش منوط به داشتن بخشدار و همکاران خوب نیست بلکه یک بخشی از فعالیت ها مربوط به حوزه رسانه است که عملکردها به حق و با انصاف پوشش داده شود.
بخشدار مرکزی ری با بیان اینکه ساماندهی فضای مجازی در ری می تواند پایلوت کشور باشد، گفت: پاشنه پیشبرد توسعه کشور رسانه ها هستند و نگاه ما در حوزه رسانه این است که این اتفاق پررنگ شود. من خودم را پناه رسانه می دانم و ضرورت رسانه را احساس می کنم و پیگیر ارتباط و تعامل دوسویه با خبرنگاران هستم. بخش مرکزی ری ۴۰ مورد مشکل اساسی دارد فکوریان اولویت برنامه های خود را رفع مشکلات روستاها عنوان کرد و افزود: بخش مرکزی ری ۴۰ مورد مشکل اساسی دارد که باید با همت و تلاش مضاعف در جهت رفع آنها اقدام جدی بکنیم چرا که فرصت ما محدود است و زمان زیادی در اختیار نداریم باید سعی کنیم سابقه خوبی از خود به جای بگذاریم.
وی بیان کرد: پیگیری ساخت و سازهای غیر مجاز در حال انجام است و به هیچ عنوان اجازه نمی دهیم در زمینی که کشاورزی مرغوب دارد ساخت و ساز بدون اصول و قانون صورت بگیرد. من مجری قانون هستم و با هیچکسی تعارف ندارم و با شدت با این موضوع برخورد می کنیم.
بخشدار مرکزی با تاکید بر اشتغالزایی برای روستائیان تصریح کرد: در بحث اشتغال زنان روستایی اقدامات خوبی انجام داده ایم و طبق تفاهم نامه ای که با دهیار، بهره بردار و کارآفرین داریم تعدادی از بانوان روستایی در بحث تولید صنایع دستی مشغول به فعالیت شده اند و امروز علاوه بر حوزه زنان ایجاد اشتغال را با فراهم کردن آموزش های مهارتی برای همه افراد در دستور کار داریم.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 مرداد 1397
  • توسط بخشداری مرکزی
  • تعداد بازدید 36