En
تاریخ : يکشنبه 21 مرداد 1397
کد 15334

آئین گرامیداشت روز خبرنگار در شهر حسن آباد فشافویه 

به مناسبت روز خبرنگار و سالگرد شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی ، مراسم تقدیر و تشکر از خبرنگاران به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر حسن آباد فشافویه : عصر روز شنبه بیستم مرداد ماه مراسم تجلیل از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار ، با حضور دکتر تاجیک شهردار ، زندی ریاست و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر ، دکتر بابایی مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری و جمعی از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر شهرستان ری و بخش و شهر حسن آباد فشافویه در محل ساختمان شورای اسلامی شهر برگزار گردید .
این مراسم که با تلاوت چند از قرآن کریم آغاز شد در ابتدا زندی ریاست شورای اسلامی شهر روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهار داشت این مراسم به پاس زحمات افرادی است که در عرصه خبر ضحمت می کشند و اقدامات و فعالیت های شهرداری و شورای اسلامی شهر و همچنین مشکلات وکاستی های این منطقه را به صورت صحیح انعکاس می دهند و با این عمل رسالت خبرنگاری خود را حفظ می کنند .
ایشان در ادامه : به موقعیت شهر حسن آباد با وجود بزرگترین شهرک صنعتی شمس آباد و فرودگاه امام خمینی (ره) و ندامتگاه تهران و مشکلات و پتانسیل های این منطقه پرداخت واظهارداشت ،خبرنگاران امانت داران بخش خبر واطلاع رسانی هستند وانتظارمی رودبا حفظ امانت،واقعیات رابه جامعه منعکس نمایند واز کلیه خبرنکاران وفعالان عرصه خبرکه مشکلات وکاستیهای وخواسته های مردم این منطقه رابا انعکاس خبری به گوش مسئولین استانی می رسانند،   تشکروقدردانی می کنم .
دکتر تاجیک شهردار حسن آباد فشافویه ضمن تبریک و خوش آمد گویی وقدردانی از خبرنگاران و اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر یاد شهید صارمی و دیگر خبرنگاران را گرامی داشت وضمن اشاره به اقدامات 10 ماهه شهرداری وپیگیری های صورت گرفته درخصوص برطرف نمودن کمبودها ومشکلات وخواسته های مردم این شهر ، ازهم فکری ،تعامل و حمایت های شورای اسلامی شهرومسئولین ادارات ، در این مدت تشکرقدردانی  نمود .
در ادامه تعدادی از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر ضمن قدردانی از شهرداری و شورای اسلامی شهر از برگزاری آئین تجلیل از خبرنگاران مطالب و پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمودند و بنا به پیشنهاد خبرنگاران مقرر شد یادبودی به نام خبر نگاران در شهراحداث شود .
در پایان شهردار و اعضای شورای اسلامی با اهداء لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای خبرنگاران و فعالان خبری تجلیل به عمل آوردند.
 


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 مرداد 1397
  • توسط شهرداری حسن آباد
  • تعداد بازدید 12