En
تاریخ : سه شنبه 22 خرداد 1397
کد 14873

نقش و نگار دیوارهای شهر در نگاه اهالی کهریزک

در راستای زیباسازی فضای عمومی شهر، دیواره های منتهی به ساختمان شورای اسلامی شهر کهریزک مرمت و رنگ آمیزی شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کهریزک؛ وحید فروغی با اشاره به این خبر گفت: وجود دیوار در ضلع شمالی ساختمان شورای شهر، منظر نامناسبی را در فضای دیداری شهر ایجاد کرده بود به همین منظور با هماهنگی واحد فنی و عمران شهرداری کهریزک ابتدا عملیات عمرانی بهسازی و سنگ کاری دیوار اجرا شد و سپس این دیوار از سوی واحد زیباسازی، رنگ آمیزی شد.
مسئول معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک در ادامه این خبر افزود: دراین عملیات حدود یک سوم دیواره به سنگ های تزیینی مزین شد و مابقی با ترسیم  نقش و نگار ، زیبایی و جلوه خاصی را به دست آورد.
وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اهمیت و ضرورت زیباسازی شهر و بهبود وضعیت دیداری معابر،  پس از بازدید از محلات، زیباسازی المان ها و دیواره ها و فضاهای شهری و رفع آلایندگی های  دیداری این نقاط در دستور کار واحد زیبا سازی قرار گرفته است.
فروغی در پایان از شهروندان خواست در صورت وجود فضاهای خاص در محل سکونت خود که نیاز به اجرای طرح های زیباسازی دارد، از طریق سامانه 137 مشخصات و نشانی مورد نظر را اعلام کنند تا  بازدید و اجرای طرح های زیباسازی در فهرست برنامه های اجرایی معاونت خدمات شهری قرار بگیرد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 خرداد 1397
  • توسط شهرداری کهریزک
  • تعداد بازدید 29