En
تاریخ : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
کد 14667

قصه گویی و معرفی کتاب در مدرسه پسرانه یاران مهدی شهرستان ری

قصه گویی و معرفی کتاب مجموعه «قصه های کوتی کوتی» نوشته فرهاد حسن زاده و «داستانهای شاهنامه» در مدرسه پسرانه یاران مهدی شهرستان ری انجام شد
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ری، در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و با هماهنگی و حضور کتابداران کتابخانه امام خمینی (ره) شهرستان ری با مدرسه ابتدایی پسرانه یاران مهدی دو کتاب از مجموعه «قصه های کوتی کوتی» نوشته فرهاد حسن زاده برای کودکان قصه گویی شد. سپس در ادامه دانش آموزان بخش هایی از کتاب را بلندخوانی و جمع خوانی نمودند و در انتها کتاب «داستانهای شاهنامه» معرفی گردید.
گفتنی است قصه های کوتی کوتی کتابی با درونمایه طنز است. اتفاقاتی که در زندگی روزمره ما در مواجهه با فرزندانمان بطور کاملاً عادی رخ می دهد. دستمایه اصلی شکل گیری اتفاقاتی است که با ورود بچه هزارپایی به دنیای امروز ما موجب خلق موقعیت های جالبی می گردد. به عقیده نویسنده ایده اصلی شکل گیری قصه بسیار خلاق و جذاب می باشد. کتاب با طرح سوال از خواننده در خصوص کفش های شخصیت اصلی قصه و تصویر سازی زیبا و جذاب آن به نحو هوشمندانه ای خواننده را با خود همراه می نماید.  
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
  • توسط کتابخانه های عمومی ری
  • تعداد بازدید 38